• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стан погашення заборгованості із заробітної плати та легалізація зайнятості

Обласна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Міжвідомча робоча група з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці при облдержадміністрації

Склад

 

Протоколи засідань:

 

 

Стан погашення заборгованості із заробітної плати та легалізація зайнятості

 

Департаментом організовується та координується робота:

- обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

- міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці при облдержадміністрації.

Окрім цього, Департаментом координуються робота таких робочих груп і комісій на місцевому рівні.

 

Представник Департаменту є членом постійно діючої міжвідомчої робочої групи з питань протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаних з порушенням трудового законодавства та невиплатою заробітної плати при прокуратурі Луганської області.

 

Департаментом здійснюється щотижневий моніторинг погашення заборгованості із заробітної плати.

 

Спеціально уповноваженим органом контролю за додержанням законодавства про працю є Головне управління Держпраці у Луганській області. Пріоритетом в роботі управління є легалізація зайнятості та погашення заборгованості із заробітної плати.

 

З метою посилення контролю за своєчасністю виплати заробітної плати та легалізацією зайнятості, Департамент сприяє запровадженню в об’єднаних територіальних громадах інспекторів праці шляхом консультаційного супроводу та проведення семінарів, в т.ч. виїзних. В 7 громадах та 1 місті обласного значення вже призначено інспекторів праці, які отримали відповідні службові посвідчення.