• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Пільги на скраплений газ та тверде паливо

Куди звертатись

Для призначення пільг з придбання твердого палива та скрапленого газу необхідно звертатися до органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання ( або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання) з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Призначення та виплата пільги на тверде паливо і скраплений газ готівкою проводиться один раз на рік.

  Діючим законодавством України передбачені пільги з придбання твердого палива та скрапленого газу.  
 

  Пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу за вибором пільговика можуть бути надані як у натуральному вигляді, так і в готівковій формі.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються пільги, виходячи із розрахунку вартості однієї тони твердого палива та одного балона скрапленого газу на домогосподарство на рік.
 

  У 2020 році для надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого застосовуються граничні показники вартості:
 

   твердого палива- 2746,75 грн за тону
 

   скрапленого газу – 274,68 грн за балон.
 

  У разі призначення субсидії, пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу у період її отримання не нараховуються.