• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Надання адміністративних послуг соціального характеру в ОТГ

Децентралізація – одна з найдинамічніших реформ в Україні. Мова йде не лише про об’єднання громад, але і про підвищення якості надання адміністративних послуг на місцях. Саме з цією метою відкриваються сучасні центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Де б не мешкав клієнт, він отримає всі необхідні послуги в єдиному вікні без біганини по різних установах міста чи району.

Міністерством соціальної політики в ОТГ діяльність щодо надання адміністративних послуг соціального характеру рекомендовано проводити за принципом «єдиного вікна» адміністраторами ЦНАП, посадовими особами уповноваженого соціального підрозділу (посадовою особою) чи іншими уповноваженими посадовими особами безпосередньо та на віддалених робочих місцях, створених у старостатах.

У своїй діяльності уповноваженому структурному підрозділу (посадовій особі) ОТГ рекомендовано взаємодіяти зі структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної державної адміністрації.

В силу різних обставин не кожний населений пункт має можливості, щоб створити ЦНАП. Тому в Україні вже стартувала практика створення мобільних ЦНАПів.