• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники Луганщині взяли участь у Форумі

eye

475

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

img

09 – 11 грудня у м. Святогірськ відбувся 3-денний Форум з питань сексуального та ґендерно зумовленого насильства та покращення співпраці між Національною поліцією, прокуратурою та судами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Захід проведено в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) з метою зміцнення міжвідомчої системи координації, взаємодії та захисту осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

У Форумі взяли участь представники державних органів Луганської та Донецької областей, центральних органів виконавчої влади, міжнародні та громадські організації. Під час панельної дискусії щодо посилення реагування та запобігання сексуального та ґендерно зумовленого насильства представник Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації доповів про реалізацію державної політики у напрямку запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на регіональному рівні.

У рамках заходу під час панельних та інтерактивних дискусій учасники Форуму мали можливість обговорити питання забезпечення дієвого правового захисту осіб, постраждалих від насильства, посилення економічної спроможності постраждалих жінок та дівчат, а також озвучити рекомендації щодо посилення ефективності реагування на домашнє насильство та насильство за ознакою статі.

Глибоке враження у присутніх на заході залишив виступ Форум Театру Жіночого Клубу міста Святогірськ, який був присвячений досвіду переживання сексуального та  ґендерно зумовленого насильства.

Під час роботи у групах представники поліції, прокуратури та суду розробили узагальнений алгоритм спільних дій та заходів щодо покращення координації суб’єктів міжвідомчої взаємодії у разі виявлення домашнього насильства та ефективної протидії цьому явищу.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

На Луганщині обговорювали заходи реагування на випадки домашнього насильства

і насильства за ознакою статі та механізми надання дієвої допомоги постраждалим особам.

eye

1207

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

27 липня 2020 14:21

Відбувся онлайн воркшоп за темою: «Аудит безпеки громадських місць»

на прикладі аудиту безпеки для жінок і дівчат міста Рубіжне Луганської області

eye

1029

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

04 червня 2020 16:27

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із резолюції ООН 1325

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в ході всеукраїнського «круглого столу»

eye

1082

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

29 квітня 2020 10:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію