• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На Луганщині проведено масштабну акцію #ДійПротиНасильства

eye

428

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

img

11 грудня 2019 року у місті Сєвєродонецьк на площі Перемоги Головним управлінням Національної поліції в Луганській області були організовані локації, де усі охочі мали змогу ознайомитися з поліцейськими заходами під час реагування на домашнє насильство, отримати консультації, як діяти при будь-яких проявах насильства.

До уваги присутніх була представлена виставка поліцейських спецзасобів. Громадяни мали можливість оглянути поліцейські автомобілі з середини. Дівчата-спецпризначенці з батальйону поліції особливого призначення продемонстрували прийоми самозахисту.

На локації «Соціальна служба» та «Громадські організації» фахівці мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, що працюють в області за підтримки UNFPA, UNICEF, Української фундації громадського здоров’я та працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомили громадян зі своєю роботою та консультували з питань протидії насильству.

На локації «Безоплатна правова допомога» професійні юристи Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та їх помічники з Луганського університету внутрішніх справ імені Дідоренка надавали гостям та мешканцям міста кваліфіковані консультації у галузі права.

Під час роботи локації «Не залишай в небезпеці!» представники Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з використанням спеціального манекену провели майстер-клас надання першої допомоги постраждалим.

На площі працювала локація Державної служби з надзвичайних ситуацій, на якій були представлені технічні засоби, що знаходяться на озброєні підрозділів цієї служби.

До уваги учасників акції на площі була представлена виставка малюнків на тему «Діти Проти Насильства». Усі присутні мали можливість випити чашку гарячого чаю, посмакувати солодощів та зігрітися у спеціальному «наметі обігріву».

За матеріалами Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

На Луганщині обговорювали заходи реагування на випадки домашнього насильства

і насильства за ознакою статі та механізми надання дієвої допомоги постраждалим особам.

eye

1207

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

27 липня 2020 14:21

Відбувся онлайн воркшоп за темою: «Аудит безпеки громадських місць»

на прикладі аудиту безпеки для жінок і дівчат міста Рубіжне Луганської області

eye

1029

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

04 червня 2020 16:27

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із резолюції ООН 1325

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в ході всеукраїнського «круглого столу»

eye

1083

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

29 квітня 2020 10:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію