• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Питання створення мережі спеціалізованих послуг для постраждалих від насильства

eye

269

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

img

05 грудня 2019 року у м. Сєвєродонецьк пройшов семінар на тему «Розвиток мережі спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на регіональному та місцевому рівнях: план дій для забезпечення сталого фінансування». Захід відбувся в рамках реалізації проєкту Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), спрямованого на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок шляхом забезпечення доступності якісних послуг для постраждалих від насильства та формування в українському суспільстві культури нульової толерантності до насильства.

Мета семінару: узгодження та розробка проєкту мережі спеціалізованих послуг для постраждалих осіб для Луганської області та проєкту плану дій щодо розвитку мережі спеціалізованих послуг для постраждалих осіб із визначенням необхідних ресурсів щодо його реалізації.

У заході взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, Луганського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також працівники соціальної сфери, поліції та структурних підрозділів з фінансових питань міських рад Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.

У рамках семінару регіональний координатор UNFPA Ґанна Висоцька та експертка UNFPA Оксана Єльчієва приділили велику увагу питанню актуальності проблеми домашнього насильства, зокрема насильства щодо жінок в Україні, розглянули ключові принципи нормативно-правової бази у зазначеній сфері. У форматі інтерактивної презентації та дискусій були обговорені особливості діяльності та можливості спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб на місцевому рівні.

Під час виконання практичних вправ учасники семінару оволоділи навичками розробки проєктів мереж спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, на рівні області й міст та визначення необхідних ресурсів щодо їх реалізації.

Результати напрацювань у рамках семінару та додаткові аналітичні матеріали, надані фахівцями UNFPA, стануть дієвим інструментом для формування ефективних планів дій щодо розвитку мережі спеціалізованих послуг для постраждалих від домашнього та ґендерно зумовленого насильства в Луганській області.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

На Луганщині обговорювали заходи реагування на випадки домашнього насильства

і насильства за ознакою статі та механізми надання дієвої допомоги постраждалим особам.

eye

1207

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

27 липня 2020 14:21

Відбувся онлайн воркшоп за темою: «Аудит безпеки громадських місць»

на прикладі аудиту безпеки для жінок і дівчат міста Рубіжне Луганської області

eye

1029

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

04 червня 2020 16:27

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із резолюції ООН 1325

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в ході всеукраїнського «круглого столу»

eye

1083

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

29 квітня 2020 10:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію