• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вчимо працювати інспекторів праці громад

eye

1313

Новини

img

Департаментом соціального захисту населення спільно з обласними управліннями Держпраці та Пенсійного фонду України на базі та за участю Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування 6 листопада проведено семінар «Організація діяльності інспекторів праці органів місцевого самоврядування».

Інспектори праці громад вчилися плануванню та організації інспекційних відвідувань, оформленню матеріалів перевірок та порядку накладення штрафів. Було обговорено джерела інформації про підприємства, які знаходяться у групах ризику.

Також були присутні представники крупних громад, які ще не мають інспекторів, але зацікавлені запровадити такий механізм у найближчому майбутньому.

Важливо, що присутніми учасниками заходу зрозуміло роль інспекторів праці в громаді, як в плані захисту трудових прав працівників, так і одного з найдієвіших механізмів наповнення бюджетів - це контроль за належним розміром та своєчасністю виплати заробітної плати, з якої до місцевих бюджетів надходять податки, та легалізацією зайнятості.

Під час семінару набуто домовленостей щодо ефективного кураторства ГУ Держпраці у Луганській області по кожному інспектору праці та заплановано проведення семінарів на регулярній основі, в тому числі skype-нарад.

Інспектори праці в найближчі дні будуть забезпечені всіма необхідними матеріалами та повинні розпочати інспекційні відвідування.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію