• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На Луганщині обговорювали заходи реагування на випадки домашнього насильства

eye

1207

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

img

23 липня 2020 року в місті Сєвєродонецьк відбувся семінар на тему «Практика застосування механізмів для захисту постраждалих від домашнього насильства в Луганській області» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

У заході взяли участь представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на місцевому рівні, зокрема: уповноважених підрозділів ГУНП в Луганській області, Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області, Луганського апеляційного суду. Також, до семінару долучилися фахівець Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА та директор Луганського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час заходу обговорені питання впровадження комплексу адміністративно-правових, цивільно-правових, кримінально-правових механізмів для захисту постраждалих від домашнього насильства, алгоритм взаємодії суб’єктів при винесенні обмежувального припису стосовно кривдника. Окрема увага приділялась розгляду місцевої та національної практики притягнення кривдників до кримінальної відповідальності, проблемні питання взяття на профілактичний облік кривдників і проведення з ними профілактичної роботи тощо.

Подібні семінари також відбулися в інших містах Луганської області:
у м. Кремінна (21 липня 2020 року) та у м. Рубіжне (22 липня 2020 року).

Результати напрацювань та пропозицій, що були обговорені під час семінарів, увійдуть до Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, у зв’язку із винесенням кривднику обмежувального припису.

Заходи проведено в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яка впроваджується у Донецькій та Луганській областях у партнерстві з Програмою Розвитку ООН, Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН, ООН Жінки та Фондом ООН у галузі народонаселення.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

На Луганщині обговорювали заходи реагування на випадки домашнього насильства

і насильства за ознакою статі та механізми надання дієвої допомоги постраждалим особам.

eye

1208

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

27 липня 2020 14:21

Відбувся онлайн воркшоп за темою: «Аудит безпеки громадських місць»

на прикладі аудиту безпеки для жінок і дівчат міста Рубіжне Луганської області

eye

1029

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

04 червня 2020 16:27

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із резолюції ООН 1325

Катерина Безгинська презентувала досвід Луганщини із впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в ході всеукраїнського «круглого столу»

eye

1083

Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

29 квітня 2020 10:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію