• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проведено чергове засідання національного та Луганського і Донецького регіональних

eye

1078

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

img

24 липня 2020 року відбулася чергова спільна зустріч національного та регіональних саб-кластерів з питань запобігання ґендерно обумовленому насильству. На Луганщині регіональний саб-кластер працює із 2015 року з ініціативи Фонду ООН у галузі народонаселення, який наразі є співголовою саб-кластеру спільно із Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

У ході зустрічі представники органів державної влади, громадських та міжнародних організацій обговорили існуючі практики надання віддаленої та виїзної допомоги в гуманітарному контексті, концепцію захисту від сексуальної експлуатації та наруги, цикл гуманітарних програм на 2021 рік і новини від Глобальної робочої групи з питань ґендерно обумовленого насильства.

Представниця Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації поінформувала, що за даними райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення протягом I півріччя 2020 року зафіксовано 2227 офіційних звернень із приводу вчинення домашнього насильства, у той час як у I півріччі 2019 року надійшло 1443 звернення. На збільшення кількості звернень впливають як карантинні обмеження, що загострюють ситуацію із насильством, так і посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи із населенням. Зазначено, що з метою надання допомоги постраждалим на Луганщині продовжують діяти 10 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства,
5 кабінетів невідкладної анонімної медико-психологічної допомоги жінкам, постраждалим від сексуального насильства, регіональна «гаряча лінія» з питань запобігання та протидії домашньому і ґендерно обумовленому насильству, дискримінації за ознакою статі.

Саб-кластер є ефективним комунікаційним майданчиком органів державної влади та неурядових організацій для обміну останніми новинами, напрацюваннями та проблемними питаннями у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію