• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Скорочення ґендерної нерівності серед жінок сільського населення обговорювали на Луганщині.

eye

974

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

img

14 липня 2020 року розпочато серію тренінгів для жінок сільської місцевості Луганської області в рамках проєкту «Скорочення ґендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя», що реалізується Агенцією регіонального розвитку Східного Донбасу у співпраці з Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України».

Фахівці Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації долучилися до тренінгових занять з метою донесення жінкам інформації про рівність прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання дискримінації та насильства за ознакою статі.

Так, 14 та 17 липня 2020 року під час тренінгів, що відбулися в місті Сєвєродонецьк, учасники дізналися про засади Регіонального плану дій щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», ознайомилися з основними напрямками запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, дізнались про взаємодію суб’єктів, що здійснюють повноваження у зазначеній сфері.

Окрема увага під час занять була приділена заходам, що реалізуються органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими та міжнародними партнерами в рамках діяльності коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека». Також, розглянуті актуальні питання різних сфер життєдіяльності регіону із урахуванням ґендерної складової, що містить Ґендерний паспорт Луганської області.

В рамках проєкту заплановано проведення 10-ти тренінгових занять. Навчання проходить із дотриманням необхідних карантинних обмежень (у форматі невеликих груп із забезпеченням засобами індивідуального захисту).

 

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію