• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проведено шосту заключну стратегічну сесію щодо розробки нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року

eye

979

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

16 липня 2020 року відбулася шоста заключна стратегічна сесія в рамках підготовки нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року. До участі в сесії у відеорежимі долучилася заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та фахівці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, який є координатором напрямку забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Під час обговорення напрацьовані операційні цілі та завдання, а також показники до кожної із визначених стратегічних цілей. Наголошено на важливості чітких формулювань у заходах і завданнях плану, його реалістичності та прикладному характері, який буде орієнтований на результат. Починаючи із 06 липня 2020 року представники міністерств, Луганської та Донецької обласних державних адміністрацій, міжнародних і громадських організацій, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, експерти та експертки, у тому числі, із Луганської області, приймали участь у шести стратегічних сесіях з метою напрацювання проєкту Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року. Розробка нового Національного плану викликана закінченням строку реалізації діючого плану в поточному році.

Консультації проведені Міністерством соціальної політики України спільно з проектом SURGe та Структурою ООН Жінки в Україні.

imgimg

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію