• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проведено робочу нараду в он-лайн режимі з питань соціального захисту осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС

eye

1054

Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

img

15 липня 2020 року Департаментом соціального захисту населення проведено робочу нараду в режимі скайп із структурними підрозділами соціального захисту населення міст та районів області з питань соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час наради були обговорені питання формування особових справ, видачі посвідчень  постраждалим особам (категорії 1А, Б та ядерникам), забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням або виплати відповідної компенсації та інші робочі питання.

Крім того, висвітлено деякі проблемні питання в реалізації заходів Регіональної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019-2021 роки за підсумками роботи першого півріччя поточного року.

Наголошено на необхідності залучення до співпраці з органами соціального захисту населення громадських організацій, які опікуються проблемами постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Довідково. Станом на 01.07.2020 Департаментом соціального захисту населення ОДА сумісно з управліннями соцзахисту населення місцевих органів влади відновлено більше 3800 справ постраждалих громадян, з них 2016 особових справ категорії 1 серії А, Б та ядерників.

Підтверджено статус 2016 громадянам, з них 1571 - видано посвідчення нового зразка за рішенням обласної комісії. Найближчим часом ще 445 чорнобильця отримають посвідчення нового зразка.

В управліннях соціального захисту населення області на 01.01.2020 року взято на облік для забезпечення санаторно-курортними путівками 336 постраждалих осіб. В поточному році планується забезпечити санаторно-курортним лікуванням 152 особи, що складає близько 50% від потреби.

На 2020 рік кошторисом за бюджетною програмою ,,Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на початок 2020 року було передбачено понад 1,2 млн. грн  на забезпечення санаторно-курортного лікування чорнобильців та 48,1 тис. грн. на виплату грошової компенсації замість путівки 84 особам. На 1 липня 2020 року 77 особи вже отримали компенсацію на суму 44,1 тис. грн.

 

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію