• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проведено засідання обласної комісії з питань розподілу товарів, переданих до сфери управління обласної державної адміністрації

eye

977

Новини

img

9 липня 2020 року під головуванням заступниці голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської відбулося засідання обласної комісії з питань розподілу товарів, переданих до сфери управління обласної державної адміністрації. Під час засідання обговорено передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби.

Наразі на складі Одеської митниці зберігаються іграшки, які відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року № 143-р «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби» мають бути отримані представниками областей. Це іграшки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою; дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання. Для дітей Луганщини вказаних категорій передбачено 3043 іграшки.

За підсумками засідання надано доручення Луганському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснити заходи щодо отримання, зберігання та подальшої передачі товарів, опрацьовано питання забезпечення автотранспортом для організації їх перевезення. Службі у справах дітей облдержадміністрації доручено підготувати пропозиції до розподілу товарів відповідно до кількості дітей вказаних пільгових категорій. Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації наразі готується проєкт розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації щодо організації вказаної діяльності.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію