• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розпочато серію стратегічних сесій

eye

896

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

Міністерством соціальної політики України спільно з проектом SURGe та Структурою ООН Жінки в Україні з метою підготовки нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року розпочато проведення серії стратегічних сесій. До участі в обговоренні у відеорежимі долучаються представники міністерств, обласних державних адміністрацій, міжнародних і громадських організацій, експерти та експертки.

Перша сесія відбулася 06 липня 2020 року. Від Луганської області участь в обговоренні взяли заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та представники Департаменту соціального захисту населення ОДА, який є координатором напрямку виконання Національного та Регіонального планів дій «Жінки, мир, безпека».

Під час стратегічної сесії були презентовані матеріали досліджень і консультацій, проведені в регіонах України Українським жіночим фондом та організацією ООН Жінки. Зокрема, наголошено на необхідності спрощення нового плану для більшого розуміння фахівцями та громадськістю, розширенні категорій, на які мають бути спрямовані заходи плану.

У ході обговорення було визначено перелік бенефіціарів, дерево проблем, загальна мета і стратегічні цілі на 5 років.

Наступна стратегічна сесія відбудеться 10 липня. Усього заплановано проведення 6 стратегічних сесій, які триватимуть до 16 липня 2020 року.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію