• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Напрацювання та пропозиції до нового Національного плану дій

eye

931

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

22 червня 2020 року в режимі відеоконференції відбулися регіональні консультації щодо нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року за участі експерток ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр» Олени Суслової та Анастасії Неньки. У заході взяли участь представниці МБФ «Український жіночий фонд», коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека» - представники органів влади та громадські організації. До обговорення також долучилися керівництво та фахівці Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

Луганська область із 2016 року активно долучилася до впровадження резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». До регіонального плану вже двічі вносилися зміни та доповнення, виходячи із практичного досвіду його реалізації та з урахуванням пропозицій за підсумками проведених моніторингів неурядових організацій. За підтримки міжнародних партнерів у 6 громадах Луганщини розроблені місцеві плани дій.

Під час заходу учасники відеоконференції поділилися своїм досвідом впровадження резолюції 1325 та висловили своє бачення щодо пріоритетних напрямків та заходів до нового плану на період до 2025 року.

Зокрема, акцентовано увагу на важливості забезпечення надання комплексної допомоги постраждалим від ґендерно зумовленого насильства, сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, на базі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на формування у молоді стійких переконань щодо норм культури миру, толерантності, протидії конфліктам, поширення соціальної реклами й інформаційних матеріалів з цієї тематики тощо.

Також, велика увага була приділена важливості освітнього компоненту, зокрема, проведенні навчань з питань, висвітлених в резолюції РБ ООН 1325, для широкого кола фахівці, особливо місцевого рівня, що має містити застосування прикладних механізмів реалізації положень резолюції «Жінки, мир, безпека».

Учасники онлайн зустрічі висловили сподівання, що обговорені напрацювання та пропозиції стануть частиною стратегічного планування до проєкту нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію