• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

#РАЗОМзТАТОМкраще: на Луганщині проведено фотовиставку з нагоди Дня батька

eye

168

Новини

img

img

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Метою свята є створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і відзначення на гідному рівні ролі батька у вихованні дітей.

Свято було започатковано відносно нещодавно – у 2019 році. На Луганщині другий рік поспіль проводяться тематичні заходи з метою шанування чоловіків, які носять найпочесніше звання – батько.

19 червня 2020 року в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулося урочисте відкриття фотовиставки під слоганом #РАЗОМзТАТОМкраще. Месседж акції обрано не випадково, адже будь-яка діяльність та активність, будь то робота, навчання, відпочинок, розвиток чи спорт – усе виходить краще, якщо роботи це разом із татом. Цього року увагу громадськості привернуто до особливої категорії – багатодітних батьків, які самостійно виховують трьох і більше дітей. Усього на підконтрольній українській владі частині Луганщини мешкають 38 таких багатодітних тат. Напередодні свята було відвідано такі родини, а про їх життя, мрії та сподівання знято відеосюжет, який було презентовано в ході відкриття фотовиставки.

Голова Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай привітав учасників заходу, розповівши, що він і сам є батьком 27-річної доньки. У вітальному слові Сергій Гайдай сказав: «Дорогі чоловіки, я вас вітаю з нашим святом – Днем батька! Моїй доньці вже 27 років і я майже не пам’ятаю ті часи, коли вона була ще маленькою. У неї вже є купа власних планів, та, можливо, я скоро стану дідом! Цього дня я бажаю кожному батьку бачити перемоги своїх дітей».

На виставці презентовані світлини відомих спортсменів, діячів, культури, представників силових структур, лідерів громадської думки, керівників міст, районів, громад області– усіх, хто є татом або пишається власним батьком. Фотовиставка буде працювати до 26 червня.

Під час акції був оголошений старт фото флеш-мобу в соціальній мережі Фейсбук, де кожен бажаючий міг опублікувати фото зі своїми дітьми або зі своїми татами, додавши спеціально розроблену фоторамку зі слоганом акції #РАЗОМзТАТОМкраще.

Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації висловлює подяку за організацію і проведення заходу Департаменту масових комунікацій ОДА та партнерським організаціям, зокрема коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека», Луганській Асоціації організацій осіб з інвалідністю, що працює у партнерстві з Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію