• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обласним будинкам-інтернатам надано благодійну допомогу

eye

393

Новини

img

У рамках співпраці Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації із міжнародними організаціями UNFPA Україна та HelpAge International було надано гуманітарну допомогу Троїцькому, Білокуракинському, Сватівському, Кремінському обласним будинкам-інтернатам для громадян похилого віку та інвалідів. Зокрема, було отримано засоби особистого захисту та спеціальні набори гігієнічних і дезінфекційних засобів, спеціально адаптованих до протидії поширенню інфекції COVID-19 в інтернатних установах. У кожному наборі містяться засоби як для підопічних обласних інтернатних установ, так і для співробітників та співробітниць. Окрім того, в кожний  пакунок вкладено інформаційні матеріали як захиститися від цього захворювання, розроблені HelpAge Intеrnational та матеріали кампанії UNFPA Україна “Розірви коло” про домашнє насильство та наявні сервіси допомоги.

В області діє 4 обласних інтернатних установи для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, в яких на сьогодні проживає близько 300 осіб. Ці люди мають високий ризик щодо можливості захворювання від COVID-19.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам за надану допомогу, яка стане в нагоді для надання якісних соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію