• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проведено скайп-нараду із Мінсоцполітики

eye

404

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

img

12 червня 2020 року з ініціативи Мінсоцполітики України проведено скайп-нараду із представниками структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, відповідальними за напрям запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Під час наради обговорено підготовку проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».

У 2018 році розпорядженням Кабінету Міністрів України було затверджено Концепцію вказаної Державної програми. Наразі до проєкту включені такі розділи: запобігання домашньому насильству, завданням якого є сформувати в українському суспільстві нульову толерантність до насильства та посилити готовність протидіяти його проявам; реагування на факти домашнього насильства, завдання якого розбудувати нову систему всеохопного реагування на насильство, де кожен випадок має належну увагу залучених суб'єктів; забезпечення доступності та якості надання необхідних соціальних послуг особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі; належне розслідування фактів домашнього насильства, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їхньої поведінки.

У ході скайп-наради акцентовано увагу представників регіонів на заходи проєкту програми, що входять до компетенції обласних державних адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Особливо підкреслено важливість розвитку мережі спеціалізованих притулків, кризових кімнат, денних центрів, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, де кожен постраждалий чоловік, жінка, хлопчик або дівчинка зможуть отримати кваліфіковану допомогу максимально близько до місця проживання.

Міністерством соціальної політики України надано доручення обласним державним адміністраціям у максимально стислі терміни опрацювати проєкт Державної програми спільно із місцевими органами влади і надати свої пропозиції та зауваження.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію