• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Строк виплати державної соціальної допомоги продовжується

eye

457

Державні допомоги та компенсації

img

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» № 264, прийнятою 8 квітня 2020 (далі – Постанова) продовжено строки виплати державних соціальних допомог, призначених до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Постановою установлено, що строк виплати державної соціальної допомоги, яку було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і державна соціальна допомога виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Отже, якщо шестимісячний строк виплати грошової допомоги спливає в період карантину та протягом 30 днів з дня його відміни, то призначення такої допомоги на наступний шестимісячний строк здійснюється автоматично без звернення та подання необхідних документів. Розмір залишається таким самим, як і в поточному періоді.

Особи, яким виплачується державна соціальна допомога, інформують орган соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на визначення права та розміру допомоги, шляхом надсилання письмового звернення поштою, за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення) та телефонного зв’язку.

Орган соціального захисту населення протягом одного місяця після відміни карантину проводить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої особою або її законним представником заяви та необхідних документів.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію