• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На Луганщині отримано допомогу для захисту працівників соціальної сфери від коронавірусу COVID-19

eye

990

Державні допомоги та компенсації

img

У травні поточного року відповідно до Меморандумів про взаємопорозуміння та співпрацю між Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією та відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації «АКТЕД» в рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу та Відділу з надання гуманітарної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій (OFDA), який є підрозділом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), за результатами аналізу потреб та оцінки ситуації, яка виникла у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Луганської області, закуплено та передано до органів та установ соціального захисту населення різних форм підпорядкування понад 4 тисяч штук текстильних захисних масок багаторазового використання.

Засоби індивідуального захисту отримали працівники обласних будинків-інтернатів, управлінь соціального захисту населення, центрів соціальних служб сім’ї,дітей та молоді, реабілітаційних установ та установ надавачів-соціальних послуг в містах, районах та ОТГ області.

Керівництво Департаменту та зазначених установ сердечно дякує нашому соціальному партнеру АКТЕД - за доброту і милосердя.

Висловлюємо щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем соціальної сфери. Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію