• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Взято участь у селекторній нараді із

eye

902

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

img

26 травня 2020 року Міністерством соціальної політики України проведено селекторну нараду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків. Участь у нараді взяли генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Мінсоцполітики Руслан Колбаса, начальник Управління реалізації європейських стандартів рівності Мінсоцполітики Дмитро Каплун, представники експертних груп Міністерства, відповідальні особи за вказані напрямки роботи обласних державних адміністрацій.

До участі в нараді долучилися заступник директора Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Олена Гарькавець, фахівці Департаменту, директор Луганського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Єременко, начальник служби у справах дітей ОДА Раїса Родіна.

Представники Мінсоцполітики вкотре наголосила на важливості розвитку спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та торгівлі людьми, підкресливши важливість фінансового забезпечення діяльності мобільних бригад, притулків, кризових кімнат на місцевому рівні. Поінформовано про приєднання Уряду України до міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження ґендерної рівності, прийняття наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Інструкції щодо інтеграції ґендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів». Зазначено, що триває робота із розробки типових положень про відповідальний підрозділ органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також про радника з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі, розробки нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та низки інших нормативно-правових документів.

Фахівці обласних державних адміністрацій озвучили проблемні питання, що виникають під час практичної роботи. Представники Вінницької області поділилися досвідом організації роботи трьох мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів. Радниця голови Волинської облдержадміністрації з ґендерних питань розповіла про роботу із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію