• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для фахівців Луганщини проведено семінар

eye

859

Новини

img

У рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї 13 травня 2020 року Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено навчальний семінар за темою: «Розгляд документів кандидаток на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Захід відбувся в режимі відеоконференції за участю фахівців управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, відповідальних за збір та розгляд документів кандидаток на вказане почесне звання.

Учасники семінару розглянули нормативно-правову базу, що регулює питання підготовки документів та присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», обговорили типові помилки, що трапляються в ході збору пакету документів. Так, завідувач сектору сімейної політики Департаменту зазначила, що усього із 2005 по 2020 рік 831 жінка-мешканка територій, що наразі є підконтрольними українській владі, отримали це почесне звання. Найбільше жінок зі званням «Мати-героїня» мешкають у Новопсковському районі.

За підсумками навчального семінару фахівцями сектору сімейної політики Департаменту сформовано навчальний посібник для фахівців щодо практичного розгляду пакету документів кандидаток на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Вказаний посібник надіслано фахівцям райдержадміністрацій, міських рад, рад об’єднаних територіальних громад та ЦНАПів для використання у поточній роботі.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію