• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Пишаємося: на Луганщині двоє жінок отримали почесне звання України «Мати-героїня»

eye

304

Новини

img

Щороку в Україні у другу неділю травня відзначається День матері. Зазначене свято установлене Указом Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. У 2020 році День матері відзначається 10 травня.

Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання України «Мати-героїня».

Відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року
№ 170 двоє жінок-мешканок Луганської області нагороджені почесним званням України «Мати-героїня».

Серед нагороджених мешканка смт Нижня Дуванка Сватівського району, яка народила та гідно виховала п’ятьох дітей, та міста Лисичанськ, яка є мамою шести дітей.

Протягом 2015-2020 років 79 жінкам, які мешкають у Луганській області, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Жінкам, яким присвоєно зазначене почесне звання, виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Таким чином, у 2020 році ця сума становитиме 21020 грн.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію