• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На Луганщині стартує проєкт щодо скорочення ґендерної нерівності

eye

424

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

08 травня 2020 року відбулася інформаційна зустріч директорки Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонори Поліщук та директорки громадської організації «АРР Східного Донбасу» Ларисою Бичковою. Під час зустрічі обговорено початок реалізації проєкту «Скорочення ґендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій в сфері підприємництва та правосуддя», який реалізується в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Метою проєкту є стимулювати розвиток підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості Луганської та Донецької областей шляхом навчання та отримання ними бізнес навичок, підвищуючи обізнаність про ґендерну рівність.

Елеонора Поліщук зазначила, що Департаментом на постійній основі фіксується збільшення кількості офіційних звернень з приводу вчинення домашнього насильства. Так, якщо у 2015 році на підконтрольній частині області було зафіксовано 622 офіційних звернення, то за підсумками 2019 року – вже 2701 звернення. Більше 80% звернень надходить від жінок. Із запровадженням обмежувальних карантинних заходів ситуація із домашнім насильством та насильством за ознакою статі загострюється.

Лариса Бичкова розповіла про теми запланованих семінарів, ознайомчих візитів, про кроки щодо отримання учасницями проєкту переваг у бізнесі. Проєкт буде впроваджуватися в усіх 12-ти районах Луганської області та у 3-х районах Донецької області (Лиманському, Слов'янському та Бахмутському). Його реалізація допоможе мешканкам сільської місцевості визначитися, реалізувати та розвинути власну ініціативу, отримати нові знання та допомогу при організації бізнесу, сприятиме економічній незалежності жінок сільських районів, зменшенню насильства по відношенню до жінок і зростанню доходу сімейного бюджету, стимулюватиме економіку Східного Донбасу через розвиток бізнесу у сільській місцевості, що впливатиме на економіку країни в цілому. Проєкт реалізується «Агенцією регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію