• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

10 травня – День матері в Україні

eye

396

Новини

img

Щороку в Україні у другу неділю травня відзначається День матері. Зазначене свято установлене Указом Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. У 2020 році День матері відзначається 10 травня.

Мама – найдорожча і найрідніша у світі людина для кожного з нас. Де б ми не були і щоб не робили, куди б нас не закинула доля ми знаємо, що материнська любов супроводжує нас протягом усього життя.

Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання України «Мати-героїня».

Протягом 2015-2019 років 77 жінкам, які мешкають у Луганській області, присвоєно це почесне звання. Жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Найближчим часом з нагоди Дня матері також очікується підписання Указу Президента України, яким мешканкам Луганщини буде присвоєне почесне звання України «Мати-героїня».

Також, у Луганській області проживають 3496 багатодітних сімей, у яких виховується 11622 дитини.

Вітаємо усіх матерів Луганщини зі святом, бажаємо міцного здоров'я та родинного тепла. Нехай ваші діти приносять лише радість та втіху!

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію