• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

eye

966

Ветерани війни у тому числі учасники АТО/ООС

img

Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті і примирення. Сумуємо за тими, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. У тій трагедії Україна має свій особливий жертовний рахунок незлічених людських втрат. Війна коштувала нам, за різними оцінками, від восьми до десяти мільйонів людських життів. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

На обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 173 особи з інвалідністю внаслідок війни, 170 учасників бойових дій, 4738 учасників війни.

Соціальний захист ветеранів війни залишається одним із пріоритетів державної політики. Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ветерани війни мають низьку пільг та соціальних гарантій, а саме: пільги на житлово-комунальні послуги, безоплатне одержання ліків, безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту тощо

Доземний уклін і сердечна вдячність ветеранам війни за подвиг заради вільного й щасливого життя нащадків.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію