• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Луганській області проведено відеонараду

eye

301

Запобігання насильству, торгівлі людьми та ґендерна рівність

img

17 квітня 2020 року в Луганській області проведено нараду в режимі відеозв'язку щодо ефективності реагування на факти домашнього насильства в умовах карантинних обмежень. Участь у заходів зв’яли представники суб’єктів міжвідомчої взаємодії, зокрема, ГУНП в Луганській області та місцевих відділів поліції, департаментів облдержадміністрації, спеціалізованих та загальних служб підтримки осіб, постраждалих від насильства.

Директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук наголосила на важливості співпраці соціальних працівників та поліцейських на місцях, які наразі в умовах карантину передають продуктові набори найбільш незахищеним самотнім жінкам і чоловікам похилого віку, які є вразливими до проявів насильства. Вона розповіла про збільшення кількості офіційних звернень з приводу вчинення домашнього насильства, що спостерігається в умовах карантинних обмежень.

Директор Луганського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Єременко зазначила, що фахівцями із соціальної роботи наразі приділяється ще більше уваги сім'ям у складних життєвих обставинах, де в умовах карантинних обмежень ситуація і насильством поглиблюється. Директор Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги Аліна Оберемок розповіла про відновлення роботи регіональної «гарячої лінії» з питань запобігання та протидії домашньому і ґендерно обумовленому насильству та дискримінації за ознакою статі. Представники інших служб, департаменті та закладів також поділилися оновленнями в роботі.

За підсумками наради буде затверджено спільний план із запобігання та протидії домашньому насильству в умовах карантинних обмежень. Представникам місцевих відділів поліції надано доручення до кінця квітня 2020 року ініціювати на місцях проведення подібних нарад із представниками суб’єктів міжвідомчої взаємодії.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію